Logistikasõnastik

17.00

Ilmumisaasta: 2020
Kirjastaja: Seilecs OÜ
Raamatu formaat: E-raamat (pdf). Saadav ka paberkandjal (hind 25 € + saatmistasu 7 €). Ostusoovist teata meiliaadressil: seilecs.log@gmail.com
Raamatu maht: 220 lk 18,9 MB
ISBN: 978-9949-01-534-4 (pdf)
Sirvi raamatu eelvaadet

Kirjeldus

Logistikavaldkonna seletava sõnastiku koostamisel on autor lähtunud käsitlusest, et logistikavaldkonna alla koondatakse kõik oskussõnad, mis pole seotud transpordi ja kaubavedude valdkonnaga. Laonduse ja pakendamise valdkondades on lisatud sõnaseletustele fotod, mis on sõnastiku kasutajale abiks ettekujutuse saamisel erinevatest laotehnoloogiatest, poolautomaatselt töötavatest laosüsteemidest, tõstukitest ja muudest laoseadmetest ning kaubapakenditest.

Illustreeritud sõnastik sisaldab ligikaudu 2200 oskussõna eesti ning inglise keeles, hõlmates logistika ja tarneahela juhtimise, hanke- ja ostujuhtimise, varude haldamise, laonduse, pakendite ja pakendamise, tootmislogistika, materjalijuhtimise, kuluarvestuse ja finantsjuhtimise, tagastuslogistika, automaatse andmehõive, infosüsteemide, tollinduse ja humanitaarlogistika sõnavara. Sõnastikus on esitatud ka logistika valdkonnaga seotud äritegevuse valdkonnaüleseid termineid. Sõnastik sisaldab fotode kõrval ka hulgaliselt terminite sünonüüme ja akronüüme.